Salsa u moře 2024, Lanterna, Chorvatsko

taneční dovolená u moře s Bohemian Salseros

Rádi bychom Vás pozvali na každoroční letní taneční dovolenou u moře s Bohemian Salseros, kterou pořádáme už od roku 2002 (!). Opět se vracíme do chorvatské Lanterny, kde nás čeká zavedený zábavně společenský program. Užijete si príma týden, kde nebude chybět tancování, koupání, výlety a společné večeře v Delfinu nebo Santa Marině. Hlídání dětí během lekcí zajištěno.

TERMÍN: 16.08. – 25.08. 2024 (10 dnů / 7 nocí)
MÍSTO: Apartmány Lanterna, Poreč, západní Istria, Chorvatsko (cca 10 km od Poreče na sever)
PROGRAM: výuka tance ráno a večer (hlídání dětí 3+ v ceně výuky), večerní salsotéky, koupání, smažení se na slunci, výlety, sportování, pařba, oddech…
CENA: 10950 Kč (v ceně doprava tam a zpět, ubytování 7 nocí ve 3,4 nebo 6 lůžkovém apartmánu typ B, 2 taneční lekce denně, pobytovou taxu, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, zákonné pojištění CK, hlídání a program pro děti 3-12 let během výuky).

VYBAVENÍ A SLUŽBY: sportovní komplex, několik restaurací, taneční terasa, diskotéka, bary, supermarket, vinotéka, lékař, směnárna, bankomat, miniklub pro děti, dětská hřiště, animace, beachvolejbalová hřiště, stánky se suvenýry a plážovými potřebami, minigolf, půjčovna kol, lodí všech velikostí nebo surfů…
PLÁŽ: oblázková, skalnatá, kamenná plata, písčitá (cca 500 m), pozvolný vstup do moře, lehátka za poplatek, bazénový komplex se slanou vodou (velký bazén, dvě vířivky a bazénky pro děti) vzdálený cca 1 km. Aquapark v dojezdové vzdálenosti.
UBYTOVÁNÍ:  prostorné rekonstruované apartmány typu „B“ pro 3, 4 nebo 6 lidí (ložnice pro 1 až 2 s terasou, kuchyňský kout s lednicí, koupelna/WC).
STRAVOVÁNÍ: vlastní, plně vybavená kuchyňka je součástí každého apartmánu, doporučujeme ale přibalit zejména rychlo-varnou konvici, jar a houbičku na nádobí, olej, sůl apod. Obchody, restaurace a vinotéka v areálu. Možnost dokoupit polo/plnou penzi.

DOPRAVA: Klimatizovaným auto-karem s WC a občerstvením (z Prahy se odjíždí vždy v pátek ve večerních hodinách, zpravidla kolem 19h, příjezd do Lanterny v sobotu v ranních hodinách – z Lanterny se odjíždí vždy v sobotu večer, většinou po 18h, návrat do Prahy v neděli v ranních či dopoledních hodinách). Nástupní místa (v ceně): Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště, po dohodě i Strakonice nebo Tábor (někdy jezdí bus i přes Moravu, takže i Brno).
MOŽNOSTI DALŠÍHO VYŽITÍ: beach volejbal, basketbal, minigolf, kajaky, vodní skútry, cyklistika, gastronomie, šnorchlování, vodní hrátky, potápění, trasy vhodné pro kolečkové brusle, výlety busem večer v Poreči, lodí „Fish Picnic“ (Limskij fjord, Rovinj, Vrsar), Novigrad lodí, na kole jeskyně Baredine, pěšky Vabriga (restaurace Santa Marina), park Kamenjak (Premantura), park Brijuni, Benátky lodí, celodenní plavba za delfíny …

Přihlásit
Organizátor si vyhrazuje právo podmínky zájezdu změnit kdykoliv před podpisem smlouvy, pokud to vyžaduje cestovní kancelář nebo situace na místě pobytu.